Tanulmányíró

A tanulmányíró kurzussal teljesen új struktúra szerint próbálunk működni, amelyben hangsúlyosabb az egyéni konzultáció (azaz tutorálás). A tutorok szeniorok, idősebb nemszenior (MA-ra járó) szakkolisok. A koncepciót a korábban tanulmányíró szakkollégiumi óra alapján folytatjuk, viszont a kivitelezésben egy olyan modellt vezetünk be, amiben a Szakmai Bizottság egyik tagja hónapról hónapra beszámolót kér az érintett tutor-tutorált párosok munkájáról. A kurzus nagy mértékben segíti a szakkolisokat az írásban, TDK dolgozatok elkészítésében, konferencia előadások alapjának elkészítésében.

Alapozó