Tanulmányíró

A kurzus a félév elején heti rendszerességű órákból, a félév további részében pedig személyes konzultációkból áll, ahol mindenki a maga témájában halad előre.
A kurzus tréning és konzultáció-központú: A félév elején Gerő Márton a tanulmányírás elméleti tudnivalóiról tréninget tart a résztvevőknek; ezen felül az óra minden hallgatója külön tutort kap. Az óra produktuma a TDK formai követelményeinek megfelelő dolgozat megírása.
A kurzus rendkívül hasznos lehet azoknak, akik más műhelyen vagy alapozón már beleásták magukat valamilyen témába, de még nem volt idejük kibontani, de komolyabban foglalkoznának vele a jövőben.

Alapozó